Wyświetlanie 1–36 z 119 wyników

BigJigs – angielska marka zabawek drewnianych

BigJigs jest brytyjską firmą produkującą wysokiej jakości zabawki. Została założona w 1985 roku i sukcesywnie powiększa swoją ofertę, przekraczającą obecnie 1500 produktów. Misją przyświecającą założeniu firmy było oferowanie wysokiej jakości, przystępnych cenowo i bezpiecznych zabawek, wykonanych z starannością i dbałością o szczegóły. Firma prowadzi ciągłą ekspansję, dostarczając swój asortyment do 35 krajów, na czterech kontynentach. Zabawki BigJigs Toys doskonale uzupełniają rozwój dzieciństwa poprzez zabawę, eksplorację oraz naukę.

Dlaczego warto wybrać zabawki BigJigs Toys?

Wszystkie zabawki marki BigJigs spełniają rygorystyczne normy EN-71 oraz posiadają odpowiednie oznaczenia CE. Firma jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, takich jak: Najlepszy dostawca zabawek w Wielkiej Brytanii ( ToyShopUK Independent Toy Awards 2011) czy Najlepsza seria zabawek drewnianych za linię BigJigs Rail. Drewniane elementy i zabawki wykonane są w najlepszej jakości drewna kauczukowego a wszystkie elementy malowane są bezpiecznymi i nietoksycznymi farbkami. Zabawki tej marki są wzorcowym połączeniem wysokiej jakości i przystępnej ceny. Dbając o bezpieczeństwo Najmłodszych, każdy produkt jest poddawany testom, nim trafi do małego użytkownika.

Zabawki BigJigs Toys – kolejki drewniane i nie tylko

Najbardziej rozpoznawalna linia produktów firmy jest seria kolejek drewnianych BigJigs Rail. Jest to jedna z największych serii drewnianych kolejek na świecie, które są kompatybilne i innymi popularnymi systemami firm produkującymi kolejki dla dzieci. Ponadto seria Rail została uhonorowana nagrodą najlepszej zabawki drewnianej 2011. W ofercie firmy znajdują się nie tylko torowiska, kolejki i pociągi, a także zabawki drewniane i z tworzywa dla niemowląt, lalki szmaciane oraz szereg zabawek edukacyjnych.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.