Wyświetlanie 1–36 z 142 wyników

BS Toys - zabawki plenerowe i ogrodowe

Firma Buiten Speel została założona w 2006 roku z myślą by przekonać każdego, w każdym wieku do gry. Marka skupia się na wysokiej jakości wspierających aktywność grach i zabawkach. W świecie, w którym smartfony, tablety i komputery są coraz atrakcyjniejsze dla dzieci, BS Toys stara się by dzieci bawiły się klasycznymi zabawkami tak często jak się da. Mottem marki jest rozpowszechnianie radości z zabawy na całym świecie (Spread the joy of playing worldwide).

Zabawki i gry sportowe Buiten Speel

Produkty BS Toys są niezwykle oryginalne, dlatego nie zawsze możliwa jest jednoznaczna kategoryzacja gier i zabawek. Holenderska marka posiada szeroki wybór gier plenerowych takich jak kręgle lub piłki do grry w futbol. Wśród szerokiej gamy oferowanych produktów marka Buiten Speel posiada popularne zabawki jak skoczek piesek, a także całą gamę zabawek do wody.

Zabawki holenderskiego producenta BS Toys sprawdzą się jako zabawki ogrodowe lub na imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny.

125,98 
87,68 
97,98 

Namioty dziecięce

Namiot Gwiazdki, BS Toys, 3+

174,97 

Namioty dziecięce

Namiot Gwiazdki, BS Toys, 3+

193,84 
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.