Wyświetlanie 1–36 z 59 wyników

BS Toys - zabawki plenerowe i ogrodowe

Firma Buiten Speel została założona w 2006 roku z myślą by przekonać każdego, w każdym wieku do gry. Marka skupia się na wysokiej jakości wspierających aktywność grach i zabawkach. W świecie, w którym smartfony, tablety i komputery są coraz atrakcyjniejsze dla dzieci, BS Toys stara się by dzieci bawiły się klasycznymi zabawkami tak często jak się da. Mottem marki jest rozpowszechnianie radości z zabawy na całym świecie (Spread the joy of playing worldwide).

Zabawki i gry sportowe Buiten Speel

Produkty BS Toys są niezwykle oryginalne, dlatego nie zawsze możliwa jest jednoznaczna kategoryzacja gier i zabawek. Holenderska marka posiada szeroki wybór gier plenerowych takich jak kręgle lub piłki do grry w futbol. Wśród szerokiej gamy oferowanych produktów marka Buiten Speel posiada popularne zabawki jak skoczek piesek, a także całą gamę zabawek do wody.

Zabawki holenderskiego producenta BS Toys sprawdzą się jako zabawki ogrodowe lub na imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.