Wyświetlanie 1–36 z 43 wyników

Classic World - producent drewnianych zabawek

Classic World to marka produkująca zabawki z drewna, zatem nie zawierają one żadnych szkodliwych czy toksycznych substancji. Zabawki są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku, a ich oryginalność sprawia, że dzieci chętnie po nie sięgają. Marka stawia na naturalne materiały - przede wszystkim drewno. Wszystkie produkty podlegają procesowi kontroli jakości oraz produkcji, a same zabawki cieszą się zaufaniem takich firm jak Toys R Us, ELC czy Wal-Mart.

Classic World puzzle i pchacze

Zabawki produkowane przez firmę Classic World projektowane są z myślą o rodzicach i dziecięcej wyobraźni. Zespół projektowy składa się z rodziców, nauczycieli, specjalistów od rozwoju dziecka. Wszystko po to w w procesie tworzenia zabawek zaangażowane były osoby rozumiejące potrzeby małego dziecka. Dzięki takiemu podejściu zabawki Classic World nakierowane są na rozwój i nieograniczoną zabawę. Do najpopularniejszych zabawek tej marki należą: puzzle drewniane, pchacze, przybijanki i pociągi do ciągnięcia.

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.