Wyświetlanie 1–36 z 725 wyników

Djeco - wyjątkowa jakość francuskiego producenta

Wieloletnia tradycja i bogaty asortyment to nie jedyne zalety francuskiej firmy. Marka Djeco założona w 1954 roku przez Veronique Michel-Dales od początku stawiała na jakość i rozwój, zaś oferowane produkty zdobywały liczne nagrody i wyróżnienia podkreślając tym samym wyjątkowy charakter oferowanych zabawek. Po przejęciu firmy przez syna założycielki - Frederica firma zaczęła się dynamicznie rozwijać.

Bogaty wybór zabawek edukacyjnych, instrumentów muzycznych i dodatków do pokoju dziecięcego to tylko część z bogatej oferty tej marki. Oferowany asortyment skierowany jest dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Począwszy od wspierających motorykę zabawek sensorycznych, poprzez puzzle i układanki dla przedszkolaka po gry logiczne dla starszych dzieci.

Kreatywne akcesoria dla dzieci marki Djeco!

Niebanalne wzornictwo i oryginalny design od zawsze był wyróżnikiem ten marki. Piękne kolory wraz z przemyślanymi zabawkami edukacyjnymi lub zestawami kreatywnymi rozwijają wyobraźnię dziecka. Zabawa jest niezbędna do rozwoju dziecka, budzi ciekawość i celebruje pomysłowość.

Marka Djeco stawia na ekologię i naturalność. Jej logo - zielony Gekon - jest symbolem konsekwencji w dążeniu do celu i siły w szukaniu prawdy. Zabawki Djeco angażują i bawią, stawiając na rozwój pasji i kreatywność dziecka.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.