Wyświetlanie 1–36 z 60 wyników

Janod – francuska marka drewnianych zabawek z tradycjami

Janod jest francuską marką zajmującą się produkcją innowacyjnych drewnianych zabawek. Firma została założona przez Louis Janod'a w 1970 roku i niezmiennie łączy w swojej ofercie zabawki łączące właściwości edukacyjne oraz kreatywne. Wśród produktów marki Janod znajdują się układanki drewniane, gry, instrumenty, klocki drewniane, rowerki biegowe, puzzle oraz inne. Klasyczne produkty przeplatają się z nowoczesnym podejściem do projektowania zabawek.

Dlaczego warto zdecydować się na zabawki marki Janod

Staranne wykonanie i przyłożenie uwagi do designu są cechami wyróżniającymi zabawki Janod. Przywiązanie do jakości i nowoczesnego i pięknego wzornictwa zaowocowało nagrodzeniem 4 złotymi i 3 platynowymi nagrodami za najlepsze zabawki, w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Marka Janod gwarantuje wybór zabawek spełniających surowe I aktualne normy i certyfikaty bezpieczeństwa. Proces twórczy wszystkich produktów nastawiony jest zarówno na zabawę jak i rozwój dziecka. Dzięki temu są one bezpieczne i dostosowane do wieku dziecka – wszystkie farby i barwniki stosowane przez firmę są nietoksyczne.

Zabawki Janod – rozwój dziecka dzięki zabawkom.

Świadomy proces twórczy owocuje niezwykłymi drewnianymi zabawkami. Zabawki Janod charakteryzują się wysoką wartością edukacyjną. Ich sztandarowe produkty, takie jak kolekcja Story, rozwija pomaga rozwijać kreatywne myślenie i snucie historii przez dziecko. Kolorowe układanki pomagają rozpoznawać kształty zaś klocki drewniane rozwijają koordynację ruchową i zdolności manualne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.