Wyświetlanie 1–36 z 60 wyników

Janod – francuska marka drewnianych zabawek z tradycjami

Janod jest francuską marką zajmującą się produkcją innowacyjnych drewnianych zabawek. Firma została założona przez Louis Janod'a w 1970 roku i niezmiennie łączy w swojej ofercie zabawki łączące właściwości edukacyjne oraz kreatywne. Wśród produktów marki Janod znajdują się układanki drewniane, gry, instrumenty, klocki drewniane, rowerki biegowe, puzzle oraz inne. Klasyczne produkty przeplatają się z nowoczesnym podejściem do projektowania zabawek.

Dlaczego warto zdecydować się na zabawki marki Janod

Staranne wykonanie i przyłożenie uwagi do designu są cechami wyróżniającymi zabawki Janod. Przywiązanie do jakości i nowoczesnego i pięknego wzornictwa zaowocowało nagrodzeniem 4 złotymi i 3 platynowymi nagrodami za najlepsze zabawki, w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Marka Janod gwarantuje wybór zabawek spełniających surowe I aktualne normy i certyfikaty bezpieczeństwa. Proces twórczy wszystkich produktów nastawiony jest zarówno na zabawę jak i rozwój dziecka. Dzięki temu są one bezpieczne i dostosowane do wieku dziecka – wszystkie farby i barwniki stosowane przez firmę są nietoksyczne.

Zabawki Janod – rozwój dziecka dzięki zabawkom.

Świadomy proces twórczy owocuje niezwykłymi drewnianymi zabawkami. Zabawki Janod charakteryzują się wysoką wartością edukacyjną. Ich sztandarowe produkty, takie jak kolekcja Story, rozwija pomaga rozwijać kreatywne myślenie i snucie historii przez dziecko. Kolorowe układanki pomagają rozpoznawać kształty zaś klocki drewniane rozwijają koordynację ruchową i zdolności manualne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Fatal error: Uncaught Error: Class 'WpTypek\Core\Exception' not found in /home/platne/serwer16373/public_html/zabawkirozwojowe/wp-content/plugins/wptypek-performance/platform/cache.php:432 Stack trace: #0 /home/platne/serwer16373/public_html/zabawkirozwojowe/wp-content/plugins/wptypek-performance/wptypek/pagecache.php(69): WpTypek\Platform\Cache::saveCache() #1 /home/platne/serwer16373/public_html/zabawkirozwojowe/wp-content/plugins/wptypek-performance/wp-typek-performance.php(160): WpTypek\Core\Pagecache::store() #2 [internal function]: wptypek() #3 /home/platne/serwer16373/public_html/zabawkirozwojowe/wp-includes/functions.php(5222): ob_end_flush() #4 /home/platne/serwer16373/public_html/zabawkirozwojowe/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all() #5 /home/platne/serwer16373/public_html/zabawkirozwojowe/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters() #6 /home/platne/serwer16373/public_html/zabawkirozwojowe/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action() #7 /home/platne/serwer16373/public_htm in /home/platne/serwer16373/public_html/zabawkirozwojowe/wp-content/plugins/wptypek-performance/platform/cache.php on line 432