Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Pluszaki Kaloo – firma zrodzona z miłości

Francuska firma Kaloo została założona w 1998 roku by zrealizować marzenie ojca o wysokiej jakości maskotkach. Stylowe pluszaki swoją historię zaczęły od kilku ciepłych i przytulnych zabawek wykonanych dla Syna. Pierwszą zabawką marki Kaloo był niedźwiadek, który wyróżniał się niesamowicie miłym futerkiem. Właśnie te najwyższej jakości materiały cały czas wyróżniają produkty tej marki na tle konkurencji. Ultramiękkie pluszaki, których głównym celem jest być przytulanym. Z czasem oferta firmy rozszerzyła się do maskotek, książeczek, mat edukacyjnych oraz zabawek edukacyjnych dla niemowląt. Obecnie najnowsza kolekcja Rouge to 3 rodzaje zwierzątek: miesie, króliki i myszki, utrzymane w stronowanych kolorach i oferowanych w trzech rozmiarach.

Dlaczego warto wybrać przytulanki Kaloo

Maskotki Kaloo są laureatem wielu nagród, m.in. platyna i złota Best Toys Award. Firma przestrzega rygorystycznych norm i dba o jakość oferty. Właśnie dlatego każdy etap procesu produkcyjnego jest kontrolowany przez certyfikowane laboratoria. Wszystkie zabawki Kaloo spełniają europejskie standardy bezpieczeństwa EN71, amerykańskie ASTM oraz przepisy dotyczące składników chemicznych CPSIA w USA i REACH w Europie. Pluszaki znajdujące się w ofercie charakteryzują się niezwykłą miękkością, wysoką jakością wykonania i przesłodkim wyglądem.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.