Wyświetlanie wszystkich wyników: 34

Zabawki Klein

Klein jest rodzinną firmą produkującą zabawki wywodzącą się z Niemiec, z regionu „Südliche Weinstraße” (południowa trasa wina). Od ponad 70 oferuje wysokiej jakości zabawki edukacyjne. Marka promuje tworzenie bliskiej, wypełnionej miłością i sprzyjającej rozwojowi atmosfery. Dzięki temu możliwy jest zrównoważony rozwój społeczny, praktyczny i poznawczy u dzieci. Na całym etapie produkcyjnym przeprowadzane są rygorystyczne testy i kontrole by dopilnować najwyższej jakości oferowanych produktów. Ponadto firma współpracuje tylko z partnerami posiadającymi certyfikat ITCI.

Klein - praktyczne zabawki wspierające wyobraźnię

Wśród szerokiej oferty zabawek dominują te rozwijające praktyczną wiedzę u dziecka. Dzięki produktom, które naśladują prawdziwe przedmioty dziecko może brać udział w większej ilości aktywności domowych nie będąc narażone na niebezpieczeństwa. Zabawki Klein wspierają ciekawość i kreatywność poprzez możliwość naśladowania dorosłych, niezależnie czy jest to pieczenie ciasta z Tatą z wykorzystaniem miksera ręcznego, czy zabawa w warsztat z samochodem serwisowym.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.