Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Manhattan Toy – amerykańska marka stawiająca na wyobraźnię ☟ Zjedź do zabawek Manhattan Toy☟

Zabawki Manhattan Toy są wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne. Cała oferta firmy nastawiona jest na inspirowanie wyobraźni dziecka poprzez zabawę. Maksyma „Imaginations at play” dotyczy zarówno klasycznych zabawek jak in nowoczesnych projektów. Firmę założył w Nowym Yorku pod koniec lat 70 wnuk właściciela wytwórni filmowej Metro Goldwyn Mayer. Dzięki wykorzystaniu niestandardowych materiałów zabawki Manhattan Toy są bogate w stymulany, zarówno wizualne jak i dotykowe. Będąc pionierem w stosowaniu nietradycyjnych materiałów, produkty tej firmy stwarzają szerokie możliwości w odkrywaniu i badaniu otoczenia. Dzięki temu zabawa jest nie tylko przepełniona radością, ale też wspomaga kształtowaniu emocji, rozwojowi społecznemu i poznawaniu świata. Zabawki Manhattan Toy tworzone są po to, aby bawiąc - uczyły, inspirowały wyobraźnię, stymulowały rozwój fizyczny, oddziaływały na zmysły dziecka.

Dlaczego warto zainteresować się marką Manhattan Toy?

Bezpieczeństwo! Wszystkie zabawki spełniają normy bezpieczeństwa, w tym: normy ASTM, zalecenia federalne USA oraz normy Unii Europejskiej – EN71. Ponadto produkty tej marki spełniają także dobrowolne regulacje i normy bezpieczeństwa. Jednak dla marki Manhattan Toy to za mało – stara się przekraczać standardy określone przez US Consumer Product Safety Comission. Zabawki są kompleksowo testowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami międzynarodowymi przed wprowadzeniem na rynek. Wyodrębniony dział firmy skupia się na jakości produktów, nieustannie kontroluje i weryfikuje zarówno najnowsze regulację dotyczące bezpieczeństwa. Cała oferta jest także testowana przez niezależne instytuty. Firma jest laureatem wielu nagród: ASTRA's Best Toys, Creative Child Magazine Award, CTTC Children's Choice Award, Dr. Toy, Oppenheim Award Winners, Parents' Choice. Manhatta Toy to także marka stawiająca na ekologię – drewno wykorzystywane do produkcji zabawek pochodzi od zweryfikowanych dostawców z kontrolowanych obszarów. Wszystkie farby i lakiery są na bazie wody i pozbawione są uczulających chemikaliów.

Zabawki Manhattan Toy to różnorodność marek i innowacyjność

Manhattan Toy posiada obecnie ponad 500 różnych zabawek podzielonych na różne marki i tematyczne kolekcje. Każda z nich skierowana jest dla innego zakresu wieku i innego grona odbiorców, jak np.:

  • Skwish – zaprojektowany przez inżyniera NASA gryzak-grzechotka z drewna. Jego wygląd do złudzenia przypomina model struktury atomu lub wszechświata. Dzięki swobodnemu przesuwaniu koralików można tworzyć najróżniejsze kompozycję.
  • Whoozit ®  - wielokrotnie nagradzana kolekcja zabawek stymulujących umysł dziecka w kierunku podstawowej umiejętności uczenia się, rozwijania motoryki i zmysłów. Oferta obejmuje maty edukacyjne, lusterka, grzechotki i wielofunkcyjne zabawki które zainteresują nawet najmłodsze niemowlaki.
  • Baby Stella – kolekcja mięciutkich lalek, wykonanych z wyjątkową dbałością o każdy detal. Miękka tkanina, fantazyjne hafty i wyrazisty uśmiech lalek pomagają w rozwoju umiejętności motorycznych. Co więcej w ofercie dostępne są także akcesoria dla lalek, takie jak smoczki i ubranka.
  • Wimmer-Ferguson ®  seria zabawek zbierająca wiele nagród i wyróżnień. Jej wyjątkowy design - wielokrotnie nieudolnie kopiowany - jest idealnym stymulantem dla niemowlaków. Dzięki zastosowaniu kontrastowych barw i zaprzęgnięciu naukowego podejścia udało uzyskać się zabawki wspomagające rozwój niemowląt. Zabawki ej serii zachęcają i ułatwiają spostrzeganie obrazków i pomagają w utrzymaniu koncentracji i uwagi.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.