Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Zabawki drewniane Masterkidz

Marka Masterkidz uważa, że wszystkie dzieci powinny być wyposażone w odpowiednie do wieku zabawki w dzieciństwie. Jest to ważny rozdział w życiu, kiedy nauka i cieszenie się kreatywnością i pomysłowością tak bardzo się przenika. Gry i zabawki marki Masterkidz stawiają na satysfakcję i wartości edukacyjne. Różnorodność zabawek umożliwia nauką poprzez wyobraźnię i zabawę. Dzięki interakcji z rodziną i przyjaciółmi możliwe jest wyeliminowanie w jak największym stopniu ekranu z zabaw dziecięcych.

Naturalne zabawki edukacyjne Masterkidz

Wszystkie zabawki Masterkidz są przyjazne dla środowiska i wytwarzane w sposób zrównoważony. Wysoko wykwalifikowani rzemieślnicy do produkcji wykorzystują europejski buk z certyfikatem FSC, kanadyjskie drewno i inne ekologiczne materiały. Zabawki malowane są tylko farbami na bazie wody zaś do łączenia elementów wykorzystywany jest ekologiczny klej e-zero. W gamie produktów znajdują się także zabawki i gry wykonane w 100% z drewna bukowego wolne od wszelkich innych materiałów jak farby i inne dodatki.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.