Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Marka Plus-Plus

PlusPlus to duńska niezależna marka złożona w 2009 roku. Obecnie prowadzi dystrybucje w 40 krajach, głównie Europie, Ameryce Północnej, Bliskim Wschodzie i Azji. Uniwersalny charakter produktów marki trafia do dzieci w każdym wieku, zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Unikalny charakter umożliwia konstruować wielowymiarowe konstrukcje i mozaiki. Nazwa marki wynika z kształtu standardowego klocka, złożonego z dwóch połączonych ze sobą plusów. Ze względu na to, że wszystkie klocki mają ten sam kształt łączą się ze sobą w ten sam sposób. Umożliwia to niczym nie skrępowane łączeni, planowanie i tworzenie przez dzieci.

Klocek Plus-Plus - ten sam kształt, wiele możliwości

Charakter i kształt klocków Plus-Plus powoduje, że nie ma ograniczeń w możliwości ich łączenia. Umożliwia to łączenie ich w łuki, tworzenie zakrzywionych powierzchni lub skomplikowanych kształtów. Dzięki temu klocki Plus-Plus nadają się dla młodszych i starszych dzieci, w naturalny sposób dostosowując możliwość tworzenia bardziej skomplikowanych konstrukcji. Różnorodne zestawy łączą się ze sobą umożliwiając tworzenie coraz większych budowli. Marka Plus-Plus zdobywcą wielu nagród i wyróżnień.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.