Wyświetlanie 1–36 z 68 wyników

Scratch - designerskie zabawki dla dzieci

Historia belgijskiej marki Scratch sięga przełomu XX i XXI wieku kiedy to działalność była prowadzona na niewielką skalę. Dopiero w 2012 firma rozpoczęła szybką ekspansję po tym jak stała się częścią DAM - dystrybutora designerskich zabawek. Bliska współpraca na linii projektant Etirnne Ghilbert a biznesmen Jane Voorspoels zaowocowała wspaniałymi projektami zabawek. Ta innowacyjna marka zabawek stawia na różnorodne materiały jak drewno, karton, tekstylia a także metal i tworzywa sztuczne. Niesamowita jakość i szczegółowość widoczna jest także w stylowych opakowaniach.

Zabawki Scratch - bezpieczeństwo zabawy

Jednym z podstawowych czynników na których skupia się Scratch jest bezpieczeństwo. Zespół specjalistów kontroluje produkcje na różnych etapach procesu produkcyjnego. Dzięki temu zabawki Scratch spełniają nie tylko wszystkie europejskie standardy jakości zabawek, lecz także normy narzucone przez takie kraje jak Japonia, Korea czy Stany Zjednoczone. Dzięki temu zabawki marki Scratch można powierzyć już najmłodszym.

Graj i ucz się - rozwój dzięki zabawkom

Zabawki tej marki nakierowane są przede wszystkim na rozwój określonych umiejętności u dziecka, jak ćwiczenie motoryki, rozpoznawanie kolorów i kształtów lub rysowanie. Wśród produktów znajdują się zarówno zabawki małe jak kalejdoskop Kosmos a także kulodromy i rowerki biegowe.Zachwycające wzory, tradycyjne materiały i elegancki design wyróżnia Scratch spośród innych marek zabawek.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.