Wyświetlanie 1–36 z 44 wyników

SES Creative – kreatywne zabawki

Zjedź do zabawek SES

SES to holenderska marka zabawek zdobywająca coraz większą popularności wśród dzieci i rodziców w Polsce. Znana jest przede wszystkim z bogatej oferty dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. SES Creative powstała w 1972 roku i jest obecna w ponad 80 krajach na całym świecie. Jej głównym wyróżnikiem w porównaniu do innych marek jest indywidualne podejście do tworzenia i projektowania zabawek. Zamiast powielać znane schematy, producent woli tworzyć nowe wyjątkowe zabawki. Dlatego oferta zabawek jest bardzo szeroka: od zestawów stolarskich i prasowanek koralikowych, poprzez ciastoliny a kończąc na farbkach do tkanin lub pod wodą.

Dlaczego warto wybrać zabawki SES Creative

Oferta marki SES to ponad wszystko zabawki kreatywne i innowacyjne. Ich głównym celem jest umożliwianie zabawy poprzez naukę, tym samym przygotowując maluszka do obowiązków wieku nastoletniego i dorosłego. Wszystkie kluczowe procesy mają miejsce w Holandii – to tam zabawki są projektowane, produkowane i poddawane szczegółowej kontroli jakości. Staranne wykonanie i oferta nakierowana do dzieci w każdym wieku, płci i zainteresowaniach jest ich niewątpliwą zaletą. Zabawki SES są bezpieczne, nadające się do mycica, hypoalergiczne i z jasnymi instrukcjami ;)

SES Creative – koraliki, zestawy i inne zabawki

Kreatywność nie jest wyłącznie wpisana w nazwę marki, ale także jest nieodłącznym elementem każdej zabawki. Każda zabawka daje możliwość swobodnej kreacji przez dziecko. Nic nie szkodzi na przeszkodzie, by dziecko korzystając z koralików przedstawiło obraz nosorożca, motylka lub budynku. Szeroki wybór farbek, którymi można malować także na tkaninach umożliwa realizowanie nawet najbardziej szalonych pomysłów. Edukacyjny wymiar zabawek jest w szczególności widocznych w tych skierowanych dla dzieci w wieku 1-5 lat. Dla starszych dzieci przeznaczone są zabawki stawiające na kreatywność i wyobraźnię.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.