Wyświetlanie 1–36 z 65 wyników

Sigikid - zabawki tworzone z tradycją

Sigikid to producent zabawek pluszowych o bogatej historii. Od 1968 zajmuje się tylko projektowaniem i wytwarzaniem zabawek dla dzieci. Marka jest pionierem we wprowadzaniu nowoczesnych projektów zabawek i przytulanek dla dzieci. Marka jest znana przede wszystkim za sprawą swoich pluszowych zabawek, posiada jednak w swojej ofercie także torby i walizki. Mottem firmy jest hasło "First Class for Kids", co przekłada się między innymi na wykorzystanie materiałów najwyższej jakości. Obecnie produkty marki Sigikid oferowane są w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

Dlaczego warto zainteresować się pluszakami Sigikid

Wszystkie zabawki Sigikid wyróżniają się charakterystyczną mocną kolorystyką i oryginalnym wzornictwem. Zabawki i pluszaki przeznaczone są od pierwszych dni życia dziecka i są w pełni bezpieczne dla niemowlaków. Projektowane są by wspierać rozwój dziecka i umożliwić mu poznawanie świata z radością i niczym nieskrępowaną ciekawością. Niezależne laboratoria czuwają nad bezpieczeństwem i utrzymaniem wysokiego poziomu jakości. Zabawki Sigikid nadają się do prania, dzięki czemu są łatwe do utrzymaniu w czystości i zawsze gotowe do tulenia.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.