Wyświetlanie 1–36 z 79 wyników

Zabawki Simba

Niemiecka marka ze słoniem w logo jest znana z zabawek nakierowanych na zabawę i różnorodność. Założona w 1982 roku firma od początku istnienia skupiała się na lalkach, grach planszowych, pluszowych i drewnianych zabawkach. Dostępne w asortymencie marki skierowane są dla dzieci w różnym wieku. ABC rozwija naturalną ciekawość niemowląt i małych dzieci. Art & Fun i Color Me Mine skupiają się na kreatywnej strony dziecka, natomiast My Music wspomaga zainteresowanie muzyką i rytmiką. W ofercie firmy znajdują się także zabawki sportowe i do grania na świeżym powietrzu, w tym gra Squap.

Simba - producent zabawek najwyższej jakości.

Bezpieczeństwo produktów jest najwyższym priorytetem. Wszystkie produkty Simba są testowane i akredytowane przez laboratoria testowe, takie jak np. TÜV. Poza wysoką jakością marka stawia niezaprzeczalnie na korzystną cenę, tym samym oferując zabawki w doskonałej relacji cena-jakość. Ponadto zabawki Simba są tworzone z myślą o nieograniczonej zabawie, niezależnie od wieku, płci i miejsca zabawy.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.