Wyświetlanie 1–36 z 64 wyników

Small foot design - drewniane zabawki edukacyjne

Marka, która powstała w 2002 roku postawiła sobie za cel zminimalizowanie negatywnego oddziaływania na środowisko. Oferta cechuje się wysoką jakością i bezpieczeństwem produktów. Zabawki Small Foot dostarczają dzieciom twórczą zabawę, dzięki której możliwy jest rozwój zmysłów: dotyku, wzroku i słuchu. Pomagają także w opanowaniu koordynacji ruchowej i rozwoju motoryki. Mottem firmy jest „życie idzie w parze z nauką: zabawki pomagają w dorastaniu”. Właśnie dlatego duża część oferty to zabawki edukacyjne skierowane zarówno dla niemowlaków jak i starszych – niemal nastoletnich dzieci. Wśród asortymentu marki można znaleźć zabawki drewniane, prezenty, artykuły dekoracyjne oraz produkty dedykowane niemowlakom i przedszkolakom.

Dlaczego warto wybrać zabawki Small foot design

Jeśli ochrona środowiska I zrównoważony rozwój są dla Ciebie kluczowe to oferta Small foot jest dla Ciebie. Small Foot zdecydowało się korzystać tylko z drewna pochodzącego z ponownego zalesienia. Firma stawia na długoletnią współpracę i dogłębną kontrolę i testowanie produktów. Wszystkie zabawki spełniają Europejską Normę Bezpieczeństwa EN 71 i są poddawane rygorystycznym testom przez niezależne jednostki weryfikujące. Wszystkie zabawki wykonywane są w myśl rozwoju dziecka już od wieku niemowlęcego.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.