Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Pianinka i fortepiany dla dzieci

Fortepiany dla dzieci to niezaprzeczalnie jedna z najlepszych atrakcji dla dzieci. Te małe instrumenty, przeznaczone specjalnie dla małych dzieci, dopasowane rozmiarem i atrakcyjnym designem mogą być ich pierwszym krokiem w świat muzyki. Delikatne brzmienie pianin dla dzieci, zbliżone do prawdziwych instrumentów, przepiękne kolory, lekkie klawisze, wysoka jakość wykonania – to wszystko sprawia, że Twoje dziecko nie będzie mogło się oderwać od tego prezentu. To może być początek niezapomnianej, muzycznej przygody…albo, kto wie, światowej kariery wirtuoza!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Drewniane pianinka dziecięce, które uczą muzyki

Niezależnie od muzycznych preferencji Twojego dziecka – czy woli skrzypce, czy gitarę basową; tańczyć do rock’a, czy muzyki klasycznej… – fortepiany dziecięce są doskonałym instrumentem na początek nauki w muzyce. Możliwość łatwego wydobycia dźwięków sprawia, że gra jest przyjemna i jeszcze bardziej satysfakcjonująca. A ponad 20 klawiszowy układ każdego pianinka daje możliwość nauczenia Twojego dziecka pierwszych dźwięków, gam i zasad rytmiki.

Rozwijanie przez granie – fortepiany dziecięce

Pianinka dziecięce to znakomity pomysł na prezent dla każdego, już nawet półtorarocznego, dziecka! Oprócz niewątpliwej radości i zabawy, płynącej z grania, instrumenty są również doskonałym narzędziem, które pomaga rozwijać się Twojemu dziecku. Uczy koncentracji i cierpliwości, kształtuje słuch muzyczny, a przy tym wzmacnia funkcje wzrokowo – ruchowe i manualne. Wystarczy tylko usiąść i grać!
Sprawdź naszą ofertę na Hulajnogi dla dzieci oraz rowerki biegowe dla dzieci. Inni klienci szukali także: gry do nauki angielskiego, zabawki kreatywne dla 3 latka i Zabawki pluszowe dla dzieci.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.