zabawkirozwojowe.pl

Rozwój poprzez zabawę

Wiemy, jak kluczowa dla rozwoju dziecka jest nauka. Wiemy też, że jej najprzyjemniejszą formą jest nauka poprzez zabawę. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości zabawek wspomagających rozwój dziecka w każdym roku życia.
Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak wiele plastikowych, mało wartościowych zabawek można spotkać na co dzień w sklepach. Dlatego chcemy dać alternatywę – zabawki, które Wasze dzieci pokochają, a które równocześnie pomogą im szybciej się rozwijać.
Znajdziecie u nas m.in. zabawki sensoryczne i motoryczne, które pomagają rozwijać wszystkie zmysły dziecka, a także zabawki edukacyjne, dzięki którym Wasza pociecha szybko nauczy się nie tylko liczyć i czytać, ale też pozna pierwsze tajniki astronomii, chemii czy geografii. Nie brakuje u nas również gier, dzięki którym słówka w obcych językach same wchodzą do głowy.
Nie zapominamy również o tym, że ,,muzyka łagodzi obyczaje” – w kategorii zabawki artystyczne znajdziecie sporo propozycji dla małych plastyków, muzyków czy aktorów.
ZabawkiRozwojowe zespół

Nasz zespół

Karol
Kreator przyjemności z użytkowania produktu

Kasia
Współpraca z markami

Piotr
od czarnej roboty