Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Puzzle świecące w ciemności

Puzzle świecące w ciemności to wyjątkowy sposób spędzania wolnego czasu, który zapewni Twojemu dziecku odrobinę magii i bajkowości. Oprócz świetnej zabawy, jaką zapewnia układanie puzzli, po zgaszeniu światła maluch zobaczy wyjątkową ilustrację, a z nią żadne ciemności nie będą już straszne! Puzzle, które świecą w ciemności będą świetną propozycją na zabawę szczególnie dla dzieci powyżej 5 roku życia! Puzzle będą doskonałym upominkiem, który po ułożeniu może stać się piękną ozdobą do dziecięcego pokoiku.

Puzzle do zabawy w nocy

Puzzle fluorescencyjne to ciekawa forma zabawy, która kryje w sobie wiele możliwości rozwoju malucha. Puzzle rozbudzą w Twoim maluchu do pasję do poznawania świata i nauki poprzez zabawę. Dzięki nim zacznie rozwijać swoje zdolności manualne oraz logiczne myślenie i wyobraźnię już od najmłodszych lat. Ta wspaniała zabawa pozytywnie wpłynie na jego rozwój i chęć uczenia się!

Puzzle fluorescencyjne

Puzzle, które świecą w ciemności znajdą swoich zwolenników w każdym wieku. Magiczna kraina wróżek, dinozaury czy tajemniczy las tropikalny staną się dla Twojego dziecka możliwością, by w niepowtarzalny sposób poznawać świat i tajemnice, które skrywa. Zabawka w tak interesującej odsłonie zachęci do zadawania pytań, nauki i zabawy. Każdy, ciekawy świata maluch znajdzie tu coś dla siebie! Duży wybór puzzli fluorescencyjnych pozwoli Ci wybrać zabawkę, która zadowoli Twoje dziecko, niezależnie od tego ile ma lat.
Sprawdź naszą ofertę na elastyczne bryły sensoryczne oraz kostki sensoryczne dla niemowlaków. Inni klienci szukali także: Gitary dziecięce, Klocki dla 2 letniego dziecka i karcianki.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.