Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Puzzle świecące w ciemności

Puzzle świecące w ciemności to wyjątkowy sposób spędzania wolnego czasu, który zapewni Twojemu dziecku odrobinę magii i bajkowości. Oprócz świetnej zabawy, jaką zapewnia układanie puzzli, po zgaszeniu światła maluch zobaczy wyjątkową ilustrację, a z nią żadne ciemności nie będą już straszne! Puzzle, które świecą w ciemności będą świetną propozycją na zabawę szczególnie dla dzieci powyżej 5 roku życia! Puzzle będą doskonałym upominkiem, który po ułożeniu może stać się piękną ozdobą do dziecięcego pokoiku.

Puzzle do zabawy w nocy

Puzzle fluorescencyjne to ciekawa forma zabawy, która kryje w sobie wiele możliwości rozwoju malucha. Puzzle rozbudzą w Twoim maluchu do pasję do poznawania świata i nauki poprzez zabawę. Dzięki nim zacznie rozwijać swoje zdolności manualne oraz logiczne myślenie i wyobraźnię już od najmłodszych lat. Ta wspaniała zabawa pozytywnie wpłynie na jego rozwój i chęć uczenia się!

Puzzle fluorescencyjne

Puzzle, które świecą w ciemności znajdą swoich zwolenników w każdym wieku. Magiczna kraina wróżek, dinozaury czy tajemniczy las tropikalny staną się dla Twojego dziecka możliwością, by w niepowtarzalny sposób poznawać świat i tajemnice, które skrywa. Zabawka w tak interesującej odsłonie zachęci do zadawania pytań, nauki i zabawy. Każdy, ciekawy świata maluch znajdzie tu coś dla siebie! Duży wybór puzzli fluorescencyjnych pozwoli Ci wybrać zabawkę, która zadowoli Twoje dziecko, niezależnie od tego ile ma lat.