Wyświetlanie 1–36 z 42 wyników

Pętle i labirynty motoryczne dla dzieci

Motoryka – zarówno ta mała, jak i duża – stanowi bardzo ważny element rozwoju u dziecka. To od niej zależy przyszła sprawność fizyczna Maluszka, dlatego możliwość wykonywania ćwiczeń warto zapewnić mu już od pierwszych chwil życia. Specjalnie do tego stworzone pętle motoryczne dla dzieci usprawnią dziecięce rączki, nóżki, a także umysł. Pętla motoryczna to również sposób na udaną i wypełnioną wiedzą i zdrowiem nauką!

Motoryczne pętle dla dzieci

Wśród zabawek dla dzieci nie może zabraknąć tych, które odpowiadają za jego sprawność motoryczną. Dzięki temu dziecko już od momentu narodzin ma szansę ćwiczyć swoje umiejętności fizyczne. Kolorowe koraliki w fantastycznych kształtach ułatwią mu zadanie! Pętle motoryczne są bardzo oryginalnie wykonane, a cała zabawa staje się dla dziecka niesamowicie wciągająca.

Labirynty motoryczne

Motoryczne labirynty pełne są niespodzianek! To dzięki nim dziecko może poznawać różnorodne kształty i kolory, a dodatkowo ćwiczyć sprawność w małych rączkach. Zabawka doskonale rozwija zręczność i koncentrację, a przy tym dostarcza dziecku dużą dawkę rozrywki. Labirynty motoryczne posiadają dużo różnorodnych elementów, które z pewnością zaciekawią każdą Pociechę.

Brak w magazynie

Pętle i labirynty

Edukacyjny Jeż 4w1, Viga, 1+

131,17 
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
110,00 
Brak w magazynie
Brak w magazynie
120,00