Wyświetlanie 1–36 z 190 wyników

Goki – niemieckie solidne zabawki  ☟ Zjedź do zabawek Goki☟

Marka Goki od ponad 30 lat jest jednym z największych producentów zabawek edukacyjnych w całej Europie. Szeroka gama produktów – ponad 2000 – charakteryzuje się żywymi kolorami i solidnością wykonania. Mottem przewodnim producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Marka ta należy do firmy Gollnest & Kiesel, która skupia także inne marki jak 'cause, anker i heimmess. Specjalnością marki są zabawki edukacyjne, szeroko wykorzystywane w szkołach, przedszkolach, gabinetach lekarskich i rehabilitacyjnych. Serie przeznaczone dla niemowlaków pomagają w rozwijaniu zdolności sensorycznych i motorycznych. Wśród zabawek Goki znajdują się między innymi: drewniane pojazdy, puzzle, układanki, jeździki jak również domki i mebelki dla lalek. Produkty te umożliwiają odkrywanie na nowo otoczenia i poszerzania wiedzy. Rozwijają umiejętności w wielu zakresach podczas zabawy indywidualnej jak i w gronie rodzinnym.

Dlaczego zabawki Goki?

Zabawki Goki charakteryzują się znacznymi walorami pedagogicznymi oraz użytkowymi. Poddawane są rygorystycznym testom, także wytrzymałościowym, dzięki czemu spełniają surowe normy weryfikowane przez zewnętrzne instytucje. Potwierdzają to oznaczenia CE na wszystkich produktach i znak SLG GS na zabawkach dla niemowląt. Goki to kreatywni ludzie nastawieni na pobudzanie kreatywności młodego człowieka i na edukowanie rodziców – tak by korzystając z asortymentu firmy mogli zapewnić dzieciom niczym nie skrępowaną zabawę i rozwój. Wszystkie zabawki produkowane są zgodnie z zasadami „fair trade” - na żadnym etapie ich produkcji nie uczestniczyły dzieci. Firma Gollnest & Kiesel w świadomy sposób wspiera ochronę środowiska. Wprowadziła innowacyjną inicjatywę sadzenia jednego drzewa na każde dziecko urodzone w rejonie Szlezwik-Holsztyn, dzięki czemu w jednym z publicznych lasów przybyło ponad 25 tys drzew.

Goki – zabawki edukujące dzieci i rodziców

Zabawki marki Goki nakierowane są na kreatywność dzieci oraz rozwój wyobraźni i wrażliwości. Znaczna część produktów skierowana jest dla dzieci w wieku przedszkolnym, kiedy najłatwiej jest łączyć walory edukacyjne z dobrą zabawą. Firma przez cały okres działania była wielokrotnie laureatem nagród „spiel gut”. Estetyczne wzornictwo, korzystna cena i solidne wykonanie to cechy firmy goki. Zakłady marki znajdują się w krajach Europy Zachodniej (Niemcy, Włochy) i Środkowej w tym w Polsce. Do produkcji zabawek wykorzystywane jest drewno od zweryfikowanych dostawców. Większość zabawek wykonanych jest z drewna z: buku, orzecha, klonu jesionu lub sosny i malowane i lakierowane są bezpiecznymi i nietoksycznymi środkami.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.