Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Naklejki magnetyczne dla dzieci – zabawa z wyobraźnią!

Nie ma chyba zabawy bardziej rozbudzającej dziecięcą wyobraźnię i kreatywność niż naklejki magnetyczne dla dzieci! Za pomocą pięknych i kolorowych magnesików Twój maluszek może stworzyć i opowiedzieć mnóstwo fantastycznych historii. Zabawa magnetycznymi naklejkami to także świetny pomysł na naukę liczenia, poznawania nowych wyrazów i kolorów. Twoja pociecha może puścić wodze fantazji i przenieść się za pomocą magnetycznych nalepek do baśniowych światów.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Naklejki magnetyczne na lodówkę

Lodówka to świetne miejsce na umieszczanie magnetycznych naklejek. Twoje dziecko może tworzyć piękne obrazki, stanowiące oryginalną ozdobę kuchni! Włącz się do zabawy i stwórzcie razem z Twoją pociechą fantastyczne obrazki i plansze pełne ślicznych krajobrazów. Wspaniała zabawa gwarantowana!

Naklejki magnetyczne – nauka i zabawa

Zadziwiające jak wiele pomysłów od razu przychodzi do głowy podczas zabawy magnetycznymi naklejkami! Kolorowe nalepki mają także ogromne walory edukacyjne, pozwalające rozwijać umiejętności manualne Twojego maluszka! Nalepki pakowane są w estetyczne pudełka, będą zatem świetnym pomysłem na prezent.
Sprawdź naszą ofertę na Klocki plus plus oraz Zestawy muzyczne dla dzieci. Inni klienci szukali także: puzzle fluorescencyjne, zabawki do ciągnięcia na sznurku i eksperymenty chemiczne dla dzieci.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.