Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Naklejki magnetyczne dla dzieci – zabawa z wyobraźnią!

Nie ma chyba zabawy bardziej rozbudzającej dziecięcą wyobraźnię i kreatywność niż naklejki magnetyczne dla dzieci! Za pomocą pięknych i kolorowych magnesików Twój maluszek może stworzyć i opowiedzieć mnóstwo fantastycznych historii. Zabawa magnetycznymi naklejkami to także świetny pomysł na naukę liczenia, poznawania nowych wyrazów i kolorów. Twoja pociecha może puścić wodze fantazji i przenieść się za pomocą magnetycznych nalepek do baśniowych światów.

Naklejki magnetyczne na lodówkę

Lodówka to świetne miejsce na umieszczanie magnetycznych naklejek. Twoje dziecko może tworzyć piękne obrazki, stanowiące oryginalną ozdobę kuchni! Włącz się do zabawy i stwórzcie razem z Twoją pociechą fantastyczne obrazki i plansze pełne ślicznych krajobrazów. Wspaniała zabawa gwarantowana!

Naklejki magnetyczne – nauka i zabawa

Zadziwiające jak wiele pomysłów od razu przychodzi do głowy podczas zabawy magnetycznymi naklejkami! Kolorowe nalepki mają także ogromne walory edukacyjne, pozwalające rozwijać umiejętności manualne Twojego maluszka! Nalepki pakowane są w estetyczne pudełka, będą zatem świetnym pomysłem na prezent.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie