Wyświetlanie 1–36 z 38 wyników

Lelin - drewniane zabawki nakierowane na rozwój

Lelin to marka z ponad 10-letnim doświadczeniem w tworzeniu drewnianych zabawek dla dzieci. Ładnie wykonane, o oryginalnym nowoczesnym designie produkty oraz co ważne dla rodziców przystępne cenowo. Oferta marki skierowana jest dla niemowlaków i dzieci w wieku przedszkolnym. Dużym zainteresowaniem cieszą się wózki pchacze i instrumenty drewniane a także drewniane magnesy i wiele innych. Mimo zaledwie dekady, wysoka jakość zabawek zaowocowała obecnością marki na niemal wszystkich europejskich rynkach, w Austrlii i Nowej Zelandii.

Dlaczego warto zainteresować się zabawkami Lelin?

Lelin dba o najmłodszych, dlatego każda zabawka zostaje odpowiednio przebadana pod kątem bezpieczeństwa użytkowania. Wszystkie produkty wysyłane są do akredytowanego laboratorium gdzie poddawane są szeregowi testów z których spisywany jest obszerny raport. Cała oferta jest zgodna z normami CE. Do produkcji zabawek wykorzystywane są nietoksyczne i bezpieczne farbki i lakiery. Schludny design i solidne wykonanie zapewnia zabawę na wiele godzin i nie jedno pokolenie dzieci.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.