Wyświetlanie 1–36 z 103 wyników

Lelin - drewniane zabawki nakierowane na rozwój

Lelin to marka z ponad 10-letnim doświadczeniem w tworzeniu drewnianych zabawek dla dzieci. Ładnie wykonane, o oryginalnym nowoczesnym designie produkty oraz co ważne dla rodziców przystępne cenowo. Oferta marki skierowana jest dla niemowlaków i dzieci w wieku przedszkolnym. Dużym zainteresowaniem cieszą się wózki pchacze i instrumenty drewniane a także drewniane magnesy i wiele innych. Mimo zaledwie dekady, wysoka jakość zabawek zaowocowała obecnością marki na niemal wszystkich europejskich rynkach, w Austrlii i Nowej Zelandii.

Dlaczego warto zainteresować się zabawkami Lelin?

Lelin dba o najmłodszych, dlatego każda zabawka zostaje odpowiednio przebadana pod kątem bezpieczeństwa użytkowania. Wszystkie produkty wysyłane są do akredytowanego laboratorium gdzie poddawane są szeregowi testów z których spisywany jest obszerny raport. Cała oferta jest zgodna z normami CE. Do produkcji zabawek wykorzystywane są nietoksyczne i bezpieczne farbki i lakiery. Schludny design i solidne wykonanie zapewnia zabawę na wiele godzin i nie jedno pokolenie dzieci.

Alfabet i pierwsze słowa

Drewniane magnesy Literki, Lelin, 3+

40,30 

Matematyka i nauka liczenia

Duże liczydło Deluxe, Lelin, 1+, L10272

49,00 

Pętle i labirynty

Pętla leśna Lelin 1+ L10301

91,02 

Sortery kształtów i piramidy

Piramidka myszka Lelin 1+ L10292

41,89 

Akcesoria kuchenne dla dzieci

Stand z lodami, Drewniana zabawka, Lelin, 3+

90,98 
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.