Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Układanki marki Djeco drewniane

Dzięki współpracy z ilustratorami dla dzieci i młodzieży, oferowane zabawki marki Djeco przypadają do gustu dzieciom. Szczególnie w tej kwestii wyróżniają się układanki opatrzone pięknymi, kolorowymi ilustracjami. Układanki drewniane Djeco rozwijają motorykę niemowląt i małych dzieci.Pomagają w koordynacji oko dłoń.

Djeco - układanki magnetyczne

Układanki magnetyczne Djeco są jak znak jej firmy - gekon. Są w stanie przyczepić się do każdej metalowej powierzchni. Oryginalne wzornictwo i dbałość o szczegóły to cechy charakteryzujące układanki marki Djeco. Sprawdź także puzzle Djeco i gry planszowe i karciane tej firmy.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Fatal error: Uncaught Error: Class 'WpTypek\Core\Exception' not found in /home/platne/serwer16373/public_html/zabawkirozwojowe/wp-content/plugins/wptypek-performance/platform/cache.php:432 Stack trace: #0 /home/platne/serwer16373/public_html/zabawkirozwojowe/wp-content/plugins/wptypek-performance/wptypek/pagecache.php(69): WpTypek\Platform\Cache::saveCache() #1 /home/platne/serwer16373/public_html/zabawkirozwojowe/wp-content/plugins/wptypek-performance/wp-typek-performance.php(160): WpTypek\Core\Pagecache::store() #2 [internal function]: wptypek() #3 /home/platne/serwer16373/public_html/zabawkirozwojowe/wp-includes/functions.php(5222): ob_end_flush() #4 /home/platne/serwer16373/public_html/zabawkirozwojowe/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all() #5 /home/platne/serwer16373/public_html/zabawkirozwojowe/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters() #6 /home/platne/serwer16373/public_html/zabawkirozwojowe/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action() #7 /home/platne/serwer16373/public_htm in /home/platne/serwer16373/public_html/zabawkirozwojowe/wp-content/plugins/wptypek-performance/platform/cache.php on line 432